Padok Premium Hotel & Stables | At Binicilik Kulübü | Marmaris Gökova

Hakkımızda

Padok Premium Hotel

Padok Premium Hotel ve Atlı Spor Kulübü, yemyeşil çam ormanları içerisinde 20.000 m alan üzerine kurulu; misafirlerine sakin ve huzurlu, doğaya yakın konforlu bir tatil imkanı sunuyor. Şehir hayatından kaçıp rutinlerinizi değiştirmeyi, temiz bol oksijenli hava almayı ve doğa içerisinde olmayı arzuluyorsanız Padok bulunduğu konum itibariyle tam size göre.
Misafirler Gökova bölgesinin eşsiz doğasını ve Güney Ege’nin kıyılarını aynı zamanda Antik Döneme uzanan geçmişini keşfederken şık ve konforlu olanaklarda konaklama yapabiliyor. Tesis özel konaklama belgesine sahip olup 32 odası ve 2 villası ile hizmet vermektedir. Tesiste A la carte restoran, havuz, bilardo odası, open fitness, atlı spor kulübü ve doğa spor aktiviteleri yer almaktadır. Denize, Akyaka kasabasına ve Azmak nehrine sadece 5 km uzaklıktadır
Otelde 5 farklı oda tipi bulunmaktadır. Büyüleyici dağ, orman ve portakal bahçesi manzaralarını bir araya getirerek, misafirlerine sıcak ve samimi bir ortam sunmakla beraber güvenilir bir ortam da sunmaktadır. Bina çelik kontrüksiyon yapıdır.
Otel Dalaman Havaalanı’na 50 km uzaklıktadır. Havaalanı ulaşımı için ekstra ücrete tabii transfer hizmeti sağlamaktayız. Konaklamanız boyunca bölgeyi ve kıyıları rahatça gezebilmeniz için araç ile seyahate çıkmanızı veya araç kiralamanızı önermekteyiz. Otelimiz Ataköy köyü içerisinde olup köye giriş itibariyle araç ile 3 dakika sonra köyün sonunda yer almaktadır. Otopark alanımızda iki adet elektrikli araç şarj istasyonu bulunmaktadır

Binicilik

Hipoterapi

Pony Club

At Pansiyon

Hakkımızda

Padok Atlı Spor Kulübü

Padok Atlı Spor Kulübümüz Türkiye Binicilik Federasyonu’na kayıtlı olup uluslararası standartlara sahiptir. Tüm faaliyet ve hizmetleriyle binicilik sporuna gönül vermiş, binicilik sporuyla amatör veya profesyonel olarak ilgilenen her yaşta ve seviyedeki at severleri bekleriz.
Kulübümüzde 6 yaş itibari ile genç, yetişkin tüm bireylere başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar binicilik eğitimi verilmektedir. Gün içerisinde eğitim alabilir veya sadece atlar ile yakından vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca at sahipleri için at pansiyon hizmetimiz mevcuttur. Bünyesinde 40 ve üzeri lisanslı sporcu bulunan tesisimizde 50 box kapasiteli, 1 kapalı manej (30m x 60m), 1 açık manej (70m x 80m), 2 eyer odası, 2 solarium cihazı, 2 at yıkama avlusu, adeta makinası ve koşu bandı bulunmaktadır.
Kulüp Gökova bölgesinde Ataköy köyü içerisinde olup köye giriş itibariyle araç ile 3 dakika sonra köyün sonunda yer almaktadır. Kulübümüz pazartesi günleri hariç her gün 09.00 – 17.30 saatleri arasında hizmete açıktır. Binicilik eğitimi ve hizmetlerimiz hakkında bilgi edinmek isterseniz binicilik sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.