Padok Premium Hotel & Stables | At Binicilik Kulübü | Marmaris Gökova

Binicilik

Kulübümüzde 6 yaş itibari ile genç, yetişkin tüm bireylere başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar binicilik eğitimi verilmektedir. Her binicinin seviyesine, yaşına ve kondisyonuna göre biniş programı hazırlanmaktadır. Bizler için en önemlisi; her binicinin kendi seviyesine ve bireysel binicilik kabiliyet ve gereksinimine göre eğitiliyor olmasıdır. Başlangıç, orta ve ileri seviye paketlerimiz mevcuttur.
Başlangıç seviye paketi; Ata binmeye yeni başlayan ve başlangıç seviyesinde olan biniciler içindir. Lonj derslerini ve beraberinde adeta, süratli hafif binişleri kapsayan eğitim paketidir.
Orta ve İleri seviye paketi; Serbest binişleri kapsamaktadır. Binici adeta, süratli, adi süratli ve en az birkaç adım dörtnal yapabiliyor olmalıdır.
Bu paketlerin yanı sıra engel atlama ve at terbiyesi (dresaj) disiplinlerinde özel eğitim paketlerimiz de mevcuttur. Bünyemizde 40 ve üzeri lisanslı sporcumuz bulunmakta olup binicilik sporu ile profesyonel ilgilenen veya ilgilenmek isteyen binicilere yardımcı olmaktayız.
Tüm yaş ve kategorilerde tog takmak ve yelek (vücut koruması) giymek kulübümüzde mecburidir. Deneme dersinde tog ve yelek kulübümüz tarafından sağlanır. Daha sonraki aşamalarda bu iki ekipmanı bulundurmak binicinin sorumluluğundadır.

Galeri

Paketler

BİNİCİLİK HİZMETLERİ

30mx60m kapalı manej alanında seyis eşliğinde at veya pony ile 2 tur gezinti yapılır, tanıtım amaçlıdır. Binici max. kilo sınırı 85 kg
Binicinin seviyesine, yaşına ve kondisyonuna göre antrenör eşliğinde 30 dakikalık özel ders yapılır. Rezervasyon gereklidir. Binici max. kilo sınırı 85 kg
Eğitimler özel ders şeklinde antrenör ile bire bir yapılmaktadır. Her bir ders 30 dakika sürmektedir. Rezervasyon gereklidir. Binici max. kilo sınırı 85 kg Paket 10 hafta boyunca geçerlidir.